Kjo është e ‘dashura’ e Capital T-së për sot - Bota Sot
Kjo është e ‘dashura’ e Capital T-së për sot

Mediale Vip

Kjo është e ‘dashura’ e Capital T-së për sot

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 16:43
Capital T

14 shkurti nuk mund të kalojë pa u festuar nga ana e tij.

Reperi Capital T ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka marrë një arushë pelushi të madh në duar.

Kësaj fotoje, ai ia la një shkrim ku tha se kjo është “e dashura ime për sot”.

Image

Me këtë veprim, reperi la të kuptohet që është beqar dhe se sot nuk ka në krah ndonjë femër për të festuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...