Barack Obama bënë urimin më të bukur për Michelle: Je e jashtëzakonshme - Bota Sot
Barack Obama bënë urimin më të bukur për Michelle: Je e jashtëzakonshme

Mediale Vip

Barack Obama bënë urimin më të bukur për Michelle: Je e jashtëzakonshme

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 20:06
Barack Obama dhe Michelle Obama

Festa e Shën Valentinit ka bërë që ta dashuruarit në mbarë botën të bëjnë dedikime e dhurata për personat e tyre më të veçantë.

Ditën e të dashuruarve e ka zgjedhur edhe ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama për ti kushtuar fjalët më të bukura bashkëshortes së tij, Michelle.

“Urime dita e të dashuruarve për të jashtëzakonshmen, më të mençurën, të bukurën, një dhe të vetmen Michelle Obama”, ka shkruar Obama në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, Barack dhe Michelle konsiderohen si një nga çiftet më të fuqishme dhe më me ndikim në botë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...