Ja ku e dërgojnë buzët e Teutës, Adonisin - Bota Sot
Ja ku e dërgojnë buzët e Teutës, Adonisin

Mediale Vip

Ja ku e dërgojnë buzët e Teutës, Adonisin

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 06:49
Teuta dhe Adonisi

Adonis Morina ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se sa i dashuruar është në aktoren Teuta Krasniqi.

Image

Trajneri i fitnesit sot ka pasur disa fjalë për aktoren e njohur kosovare me të cilën ka një vajzë, Teuta Krasniqin.

“Buzët e saj janë si kufiri i galaktikës”, ka shkruar ai në një postim në InstaStory.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...