Dua Lipa pas “Grammy Awards”, merr një dhuratë të veçantë - Bota Sot
Dua Lipa pas “Grammy Awards”, merr një dhuratë të veçantë

Mediale Vip

Dua Lipa pas “Grammy Awards”, merr një dhuratë të veçantë

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 23:58
Dua Lipa

Dua Lipa përmes rrjeteve sociale ka treguar një dhuratë të veçantë.

Dua Lipa ka pranuar një dhuratë nga fansat, të cilët e kanë bërë ‘shndërruar’ atë në personazh të animuar.

Këngëtarja ka postuar dy fotografi në Instagram, në të cilat shihen pikturat e saj si personazhe të animuara nga ceremonia “Grammy Awards”.

Image

Në foton e parë, Dua shihet në performancën që kishte dhuruar në skenën e “Grammyt”, kurse në të dytën nga momenti kur po pranonte çmimet.

Kujtojmë që Dua Lipa ka fituar dy çmime “Grammy”, atë për “Këngën më të mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...