Cila nga motrat udhëhoqi pasarelat e New York Fashion Week - Bota Sot
Cila nga motrat udhëhoqi pasarelat e New York Fashion Week

Mediale Vip

Cila nga motrat udhëhoqi pasarelat e New York Fashion Week

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 13:09
Gigi Hadid

A mund të zhvillohet New York Fashion Week pa dy motrat Bella dhe Gigi Hadid? 

Padyshim që jo, pasi dy supermodelet dinë sesi të pushtojnë pasarelën dhe të prezantojnë koleksionet në mënyrën më mahnitëse të mundshme.

Dy motrat ishin shumë të zëna gjatë NYFW, pasi vazhdimisht u shfaqën në pasarele për të reklamuar koleksionet shtëpive më të mëdha të modës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...