Dua Lipa sjell pamje nga performanca e saj në ‘Brit Awards’ - Bota Sot
Dua Lipa sjell pamje nga performanca e saj në ‘Brit Awards’

Mediale Vip

Dua Lipa sjell pamje nga performanca e saj në ‘Brit Awards’

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 11:49
Dua Lipa

Të mërkurën është mbajtur mbrëmja e madhe e ndarjes së çmimeve britanike të muzikës, “Brit Awards 2019”.

E në këtë eveniment këngëtarja shqiptare rrëmbeu çmimin “Kënga më e mirë e vitit” me projektin “One Kiss”, në duet me Calvin Harris.

Dua po ashtu ‘pushtoi’ skenën e Brits me performancën e zjarrtë që bëri me Calvin Harris, Sam Smith dhe Rag’n’Bone Man.

“U ndjeva shumë mirë të jem prapë në skenën e Brit për të dytën herë. Do të publikojë më shumë foto nga performanca dhe natyrisht do e shikoni të gjithën në youtube”, shkruan Lipas krahas imazhit në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...