Aktorja thotë që u inspirua nga Kate Middleton për rritjen e djalit - Bota Sot
Aktorja thotë që u inspirua nga Kate Middleton për rritjen e djalit

Mediale Vip

Aktorja thotë që u inspirua nga Kate Middleton për rritjen e djalit

Më: 12 mars 2019 Në ora: 22:52
Kate Middleton, Anne Hathaway

Anne Hathaway është shprehur për ‘Sunday Times’ se për të rritur djalin e saj të parë që ka me Adam Shulman, ju referua një këshille të çiftit mbretëror. Kjo këshillë pohonte se prindi duhet të ulet në gjunjë kur t’i flasë fëmijës dhe ta shikojë atë në sy.

Kjo do ta ndihmonte të ndihej më i sigurt në vetvete.

Aktorja e njohur ka treguar se kjo teknikë e ka ndihmuar shumë në rritjen e djalit të saj. Hathaway e ka huazuar këtë këshillë nga Kate Middleton dhe Princ William.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...