I lidhur me Bora Zemanin? Aktori i humorit zbulon “kushtet” dhe si e do bashkëshorten e ardhshme - Bota Sot
I lidhur me Bora Zemanin? Aktori i humorit zbulon “kushtet” dhe si e do bashkëshorten e ardhshme

Mediale Vip

I lidhur me Bora Zemanin? Aktori i humorit zbulon “kushtet” dhe si e do bashkëshorten e ardhshme

Më: 14 mars 2019 Në ora: 14:56
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Aktori i humorit mjaft i dashur për publikun shqiptar, Donald Veshaj, është përfolur për një lidhje romantike me moderatoren e njohur Bora Zemani.

Kjo e fundit e mohoi të jetë e lidhur dhe u shpreh se nuk ka asgjë të re në jetën e saj. Ndërkohë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soirée”, Donaldi ka folur për jetën e tij private duke zbuluar dhe “kushtet” që partnerja e ardhshme duhet të ketë.

“Mjafton të jetë… mund të jetë dhe e huaj. Dua një person që të më japë atë që i dhashë! Sot ka ikur kjo pjesa që nga je, nga vjen. Mund të martohesha edhe me një lushnjare”, u shpreh Donaldi.

Në këtë mënyrë, aktori i humorit nuk konfirmoi asgjë të re në jetën private edhe pse thuhet që tashmë nuk është beqar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...