Kurdistani i dhuron pritje madhështore Encës - Bota Sot
Kurdistani i dhuron pritje madhështore Encës

Mediale Vip

Kurdistani i dhuron pritje madhështore Encës

Më: 18 mars 2019 Në ora: 12:38
Enca Haxhia

Këngëtarja e njohur e cila numëron edhe një numër të madh ndjekës në Instagram Enca Haxhia ka udhëtuar këto ditë drejt Kurdistanit.

Atje këngëtarja do të japë një koncert me rastin e ardhjes se Vitit të Ri Kurd.

Përmes postimeve Enca ka treguar për pritjen madhështore që i kanë bërë fansat e saj atje të cilët e kanë mbushur me dhurata.

Në videon e publikuar këngëtarja ka treguar dhuratat që ajo ka marrë në mes të cilave ka shumë buqeta me lule dhe më e veçanta ishte një kuti në formë zemre e mbushur me fotografi të ndryshme të Encës.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...