Ronela Hajati publikon disa sekuenca të këngës “Pa dashni” - Bota Sot
Ronela Hajati publikon disa sekuenca të këngës “Pa dashni”

Mediale Vip

Ronela Hajati publikon disa sekuenca të këngës “Pa dashni”

Më: 20 mars 2019 Në ora: 21:42
Ronela Hajati

Ronela Hajati ka zbuluar pak nga kënga e re.

Ronela Hajati ka finalizuar projektin e saj të ri, të cilin pritet ta publikojë së shpejti.

Kënga mban titullin “Pa dashni”, ndërsa këngëtarja e sjell të shoqëruar edhe me videoklip, e pak prej saj zbuloi në videon që postoi së fundi në Instagram.

Ronela bëri të ditur se bashkëpunëtorët e saj në këtë projekt janë Tull Production, Provideo Albania dhe Onima.

 

-COMING SOON- -PA DASHNI- 💋 @tull_productions @provideoalbania @onima.co @eri.dee STAY TUNED 👁

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe Ronela Hajati. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...