Lady Gaga nis një romancë të re? - Bota Sot
Lady Gaga nis një romancë të re?

Mediale Vip

Lady Gaga nis një romancë të re?

Më: 21 mars 2019 Në ora: 16:42
Lady Gaga dhe Jeremy Renner

Vetëm pak javë më parë këngëtarja Lady Gaga i dha fund fejesës me menaxherin Christian Carino. Por sipas UsWeekly ajo është në prag të një lidhje të re.

Këngëtarja është parë shpesh këto kohë në shoqërinë e aktorit të njohur Jeremy Renner. Sipas burimeve afër tyre ende nuk ka një lidhje mes tyre, por Gaga po qëndron shumë kohë me aktorin dhe vajzën e tij 6-vjeçare Ava.

Ende nuk dihet nëse ka diçka mes tyre, ndërkohë që Gaga pas ndarjes është komentuar edhe për një lidhje të mundshme mes saj dhe aktorit Bradley Cooper, fjalë të cilat u hodhën poshtë nga vetë ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...