‘Jam pa fjalë’! Fansja e Luana Vjollcës ndahet nga jeta në moshë fare të re - Bota Sot
‘Jam pa fjalë’! Fansja e Luana Vjollcës ndahet nga jeta në moshë fare të re

Mediale Vip

‘Jam pa fjalë’! Fansja e Luana Vjollcës ndahet nga jeta në moshë fare të re

Më: 21 mars 2019 Në ora: 16:45
Luan Vjollca

Ditën e sotme moderatorja Luan Vjollca me një postim të saj në Instastory ka prekur zemrat e të gjithëve.

Moderatoja bëri të ditur se ishte ndarë nga jeta në moshë farë të re një nga ndjekësete saj më të zjarrta.

Loela ishte pjesë e grupit ‘ “Luanator” një grup i krijuar nga fansat e zjarrtë të mdoeratores të cilat e ndjekin dhe kanë treguar se e adhurojnë Luanën.

‘Jam pa fjalë! Zoti i merr përherë më të mirët afër vetes. U prehsh në paqe engjëll! Faleminderit për gjithë dashurinë që më ke dhënë, mua më ke dhënë jetë! Ngushëllime familjes dhe Luanator ngushëllime”, shkroi këngëtarja dhe moderatorja shqiptare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...