Priyanka i thotë të gjitha, flet për marrëdhënien me Meghan dhe Miley - Bota Sot
Priyanka i thotë të gjitha, flet për marrëdhënien me Meghan dhe Miley

Mediale Vip

Priyanka i thotë të gjitha, flet për marrëdhënien me Meghan dhe Miley

Më: 22 mars 2019 Në ora: 18:18
Priyanka Chopra

Pas shumë spekulimesh se marrëdhënia midis dy mikeshave aktores Priyanka Chopra dhe dukeshës Meghan Markle ishte krisur më në fund ka ardhur një reagim me zë dhe figurë nga Priyanka.

E ftuar në një emision televiziv ajo është shprehur se asgjë nga to çfarë thuhen në media janë në lidhje me miqësinë e saj me dukeshën nuk janë të vërteta.

Thashetheme për problemet mes tyre dolën pasi dukesha Meghan Markle nuk mori pjesë në dasmën e Priyankës dhe as kjo e fundit nuk shkoi në baby-showerin e saj në New York.

Gjithashtu Chopra u pyet për marrëdhënien me ish të dashurën e bashkëshortit të saj, aktoren Miley Cyrus, pas një mesazhi që Nick Jonas i kishte nisur kësaj të fundit në Instagram.

Chopra u shpreh se nuk ishte xheloze madje do të kishte shumë dëshirë të dilnin së bashku me Mileyn dhe bashkëshortin e saj Liam për darkë.

Diçka të tillë ajo e ka biseduar vet me Liam kur kanë qenë së bashku në filmin “Isn’t Romantic” dhe të dy ranë dakord për një darkë të katërt. Gjithashtu ajo u shpreh se e ka takuar Mileyn disa herë dhe për të ajo është fantastike si dhe ka treguar shumë suport për punën e bashkëshortit të saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...