Fotoja e parë me binjakët - Bota Sot
Fotoja e parë me binjakët

Mediale Vip

Fotoja e parë me binjakët

Më: 22 mars 2019 Në ora: 22:32
Sinem Ozturk ka publikuar në rrjetet sociale foton e saj të parë me binjakët e sapolindur.

Aktorja e famshme turke Sinem Ozturk ka publikuar në rrjetet sociale foton e saj të parë me binjakët e sapolindur.

34-vjeçarja e njohur për rolin e Selma në serialin “Fate të kryqëzuara” dhe si Mahperi Hatun në serialin “Ertugrul”, solli në jetë dy djemë të shëndetshëm më 11 Mars.

Brenda pak orësh, fotoja ku Ozturk përqafon dy djemtë e saj me emrat Mustafa dhe Kemal, mori me mijëra pëlqime në rrjetet sociale.

Ozturk u martua me producentin Mustafa Uslu në vitin 2016.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...