Enca provokon fansat me dekoltenë e hapur - Bota Sot
Enca provokon fansat me dekoltenë e hapur

Mediale Vip

Enca provokon fansat me dekoltenë e hapur

Më: 23 mars 2019 Në ora: 14:27
Enca Haxhia

Enca Haxhia së fundmi ka performuar në Kurdistan.

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia pas performancës në Kurdistan ka vizituar edhe disa vende të tjera.

Kështu, bukuroshja jonë nuk heziton t’i mbajë aktiv fansat me imazhe dhe video të ndryshme, pa lënë anash edhe ato provokuese.

“Ajo çfarë mund të më bësh ti është të më duash”, ka shkruar Enca.

Përndryshe, Enca është duke e shijuar suksesin e këngës së fundit “Baladë” që ka mbledhur afro tre milionë klikime. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...