Një familje e kompletuar si ajo e Mozzik, reperi publikon imazhin më të ëmbël - Bota Sot
Një familje e kompletuar si ajo e Mozzik, reperi publikon imazhin më të ëmbël

Mediale Vip

Një familje e kompletuar si ajo e Mozzik, reperi publikon imazhin më të ëmbël

Më: 24 mars 2019 Në ora: 21:48
Foto

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi tashmë janë më të kompletuar se kurrë, shkruan lajmi.net.

Vajza e tyre në momentin që erdhi në jetë ua ka ndryshuar atyre komplet mënyrën e jetesës dhe kjo vihet re në postime të ndryshme që bëjnë.

Mozzik është bërë një person tejet familjar dhe kjo dëshmohet shumë lehtë edhe në postimin e fundit ty ku e ka ndarë me ndjekësit portnertin e ëmbël familjar.

Pranë postimit ai e ka quajur veten dhe Loredanën si yje të repit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...