Më të lumtur se kurrë, Meda publikon këtë foto pranë bashkëshortes - Bota Sot
Më të lumtur se kurrë, Meda publikon këtë foto pranë bashkëshortes

Mediale Vip

Më të lumtur se kurrë, Meda publikon këtë foto pranë bashkëshortes

Më: 18 prill 2019 Në ora: 20:22
Meda dhe Lulja

Meda dhe bashkëshortja e tij, Luljeta janë një nga çiftet më të pëlqyera shqiptare.

Së fundmi, Meda ka publikuar një fotografi në Instagram gjersa shfaqet mjaft i buzëqeshur pranë bashkëshortes.

Dyshja janë të martuar prej vitesh ndërkaq që Lulja ka tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut tash e një kohë.

Kujtojmë që kohë më parë u spekulua për një krisje mes çiftit, madje pati edhe thashetheme se ata janë ndarë.

Megjithatë, Meda dhe bashkëshortja e tij i hodhën poshtë këto zëra duke thënë se gjithçka është në rregull në familjen e tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...