Kjo është ish bashkëshortja e Milaim Zekës, që u martua me një ish deputet të Vetëvendosjes - Bota Sot
Kjo është ish bashkëshortja e Milaim Zekës, që u martua me një ish deputet të Vetëvendosjes

Mediale Vip

Kjo është ish bashkëshortja e Milaim Zekës, që u martua me një ish deputet të Vetëvendosjes

Më: 19 prill 2019 Në ora: 11:44
Milaim Zeka dhe Albana

Deputeti Milaim Zeka aktualisht është i martuar me Edlira Qefalija, me të cilën ka dy vajza.

Por deputeti Zeka ka edhe dy vajza të tjera nga martesa e parë, me bashkëshorten Albanën.Ai në një intervistë të mëparshme në media kishte folur për martesën e parë, duke deklaruar se ish bashkëshortja e tij është ndarë nga ai për një burrë tjetër, kishte gjetur dashurinë pranë Florin Krasniqit, ish anëtar i Vetëvendosjes.

Ajo thote se erdhi nje moment qe me nuk e gjeten gjuhen e pershtatjes si dhe qe Milaimi nuk dinte te sillej me te.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...