‘Jemi bashkë, duhemi’, Isli Islami pranon publikisht lidhjen me Ori Nebiajn - Bota Sot
‘Jemi bashkë, duhemi’, Isli Islami pranon publikisht lidhjen me Ori Nebiajn

Mediale Vip

‘Jemi bashkë, duhemi’, Isli Islami pranon publikisht lidhjen me Ori Nebiajn

Më: 19 prill 2019 Në ora: 13:52
Isli Islami dhe Ori Nebiaj

Të ftuar së fundmi në emisionin “Pop Culture” do të jenë moderatorët e emisionit të mëngjesit “Wake up”, Isli Islami dhe Ori Nebiaj.

Gjatë bisedës ë studio, Dojna Mema i përmendi dyshes faktin që ata përfliten shumë si çift.

“Bashkë jemi se s’jemi veç.”- përgjigjet Isli.- “Moj duhemi ne?”- pyet ai Ori Nebiajn.

“Duhemi”- është përgjigjur moderatorja dhe të dy kanë nisur të qeshin.Image

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...