Modelja e cila miklon çdo figurë: Ashley Graham ka treguar fustanin ideal për femra me trup të shëndoshë! - Bota Sot
Modelja e cila miklon çdo figurë: Ashley Graham ka treguar fustanin ideal për femra me trup të shëndoshë!

Mediale Vip

Modelja e cila miklon çdo figurë: Ashley Graham ka treguar fustanin ideal për femra me trup të shëndoshë!

Më: 20 prill 2019 Në ora: 10:59
Ashley Graham

Ashley gëzon famën e njërës ndër manekinet aktualisht më të paguara e cila ka ndërtuar karrierën pikërisht në dukjen e saj “të papërsosur”

Modelja me format e bëshme ka rrëmbyer gjithë vëmendjen në ngjarjen e cila kohë më parë është mbajtur në New York.

Ajo këtë herë ka shkëlqyer në fustanin modern ngjyrë të verdhë, i cili në plan të parë ka theksuar format e bukuroshes së famshme.

Modeli atraktiv i fustanit të cilin e ka zgjedhur për këtë ngjarje në mënyrën më të mirë të mundshme thekson format e bujshme, pa aspak vulgaritet dhe jo shije, mirëpo u rri shkëlqyeshëm femrave të të gjitha figurave.

Veshjen përgjithësisht manekinia 31-vjeçare e ka plotësuar me sandale elegante ngjyrë të verdhë, çantë ngjyrë metalik dhe vëthë diskretë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...