E gjeni dot? Vogëlushi në foto është një ndër prezantuesët më të mirë shqiptarë! - Bota Sot
E gjeni dot? Vogëlushi në foto është një ndër prezantuesët më të mirë shqiptarë!

Mediale Vip

E gjeni dot? Vogëlushi në foto është një ndër prezantuesët më të mirë shqiptarë!

Më: 20 prill 2019 Në ora: 12:12
Adi Krasta

Ndoshta e keni të vështirë ta njihni sepse kanë kaluar shumë kohë që nga dita kur kjo foto është shkrepur. E vogëlushi që shihni krah të ëmës në fakt sot shumë vite më pas është një nga prezantuesit dhe gazetarët më të mirë në vend.

Është pikërisht Adi Krasta, i cili si rrallë herë ka publikuar një foto kujtim nga fëmijëria e tij krahas mamasë Mirandës.

“Shokët e ngushtë” ka zgjedhur ta përshkruajë moderatori këtë foto duke dashur të na shpjegojë kështu marrëdhënien e ngushtë me të ëmën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...