Cardi B thotë se i mungon i fejuari - Bota Sot
Cardi B thotë se i mungon i fejuari

Mediale Vip

Cardi B thotë se i mungon i fejuari

Më: 24 prill 2019 Në ora: 08:44
Cardi B dhe Offset

Reperja e famshme Cardi B, ka thënë se është duke i munguar i fejuari, Offset.

Këtë e bëri të ditur reperja me anë të një postimi në Instagram ku ka thënë që familja është shumë me vlerë.

Cardi në fotografinë e publikuar është më vajzën e saj, Culture, ato janë duke fjetur në aeroplanin privat të tyre.

Image

“Ti na mungon baba. Patëm një vikend të mirë”, ka shkruar Cardi në Instagram.

Sipas Hollywood Life reperja është larg burrit të saj për shkak të angazhimeve në muzikë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...