Bebe Rexha flet për shqiptarët: Nuk e mbështesim njëri-tjetrin - Bota Sot
Bebe Rexha flet për shqiptarët: Nuk e mbështesim njëri-tjetrin

Mediale Vip

Bebe Rexha flet për shqiptarët: Nuk e mbështesim njëri-tjetrin

Më: 11 maj 2019 Në ora: 12:00
Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha gjithmonë ndihet krenare me origjinën e saj. 

Përkundër kësaj, në videot e fundit të publikuara në Instagram, Bebe kritikon shqiptarët. 

Unë e dashuroj kulturën time. Unë jam nga Shqipëria dhe unë e dashuroj, sepse me të u rrita. Por ndonjëherë shqiptarët nuk ndihmojnë në rritjen e njëri-tjetrit.”

“Ndonjëherë lexoj komentet në ‘Instagram’ dhe komentet në ‘Instagram-in’ tim janë shumë të këqija.”

“Kjo më konfuzon, sepse mendoj a duhet ta rrisim dhe mbështesim njëri-tjetrin? Të gjithë janë shumë kritikë. Unë mendoj se si kulturë kemi nevojë për më shumë dashuri, njësoj si kulturat e tjera, të mbështesim njëri-tjetrin dhe të jemi krenarë për njëri-tjetrin.”, tha këngëtarja shqiptare. 

Në fund ajo tha se i dhemb kur sheh fansa shqiptar duke thënë gjëra të këqija për të.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...