Oriola Marashi sfiloi për markën botërore, publikohen pamje nga prapaskenat - Bota Sot
Oriola Marashi sfiloi për markën botërore, publikohen pamje nga prapaskenat

Mediale Vip

Oriola Marashi sfiloi për markën botërore, publikohen pamje nga prapaskenat

Më: 12 maj 2019 Në ora: 14:03
Oriola Marashi

Oriola Marashi është një prej modeleve shqiptare e cila komentohet shumë në botën e shoubizit.

Talentin e saj prej një modeleje me stil dhe seksi ajo po e shkrin edhe në vende të ndryshme të botës.

Listës të sukseseve të saj i është shtuar edhe një tjetër. Modelja e njohur ka sfiluar për markën e famshme “Guess”. Kjo u bë e ditur ditë më parë nëpërmjet disa videove të cilat kanë bërë xhiro.

Ndërsa disa pamje nga prapaskenat i ka ndarë vetë Oriola me ndjekësit në Instagram dhe ua sjellim në vazhdim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...