Zbulohet se me kë ka shkuar Engëllusha Salihu në Itali - Bota Sot
Zbulohet se me kë ka shkuar Engëllusha Salihu në Itali

Mediale Vip

Zbulohet se me kë ka shkuar Engëllusha Salihu në Itali

Më: 14 maj 2019 Në ora: 19:58
Engjëllusha Salihu

Këngëtarja Engjëllusha Salihu ani pse e angazhuar në realizimin e projeteve të reja muzikore, i ka gjetur disa ditë të lira për ta vizituar Italinë.

Nga atje këngëtarja e ka publikuar një fotografi pranë të cilës tregon se është shumë e lumtur, e më pas në një tjetër postim zbuloi se kush po e shoqëron gjatë këtij udhëtimi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

girl's trip❤️

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on

Engji në Milan të Italisë ndodhet së bashku me motrën e saj Gresën dhe nusen e vëllait, Leartën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...