Françeska me poza atraktive nga fusha e sportit - Bota Sot
Françeska me poza atraktive nga fusha e sportit

Mediale Vip

Françeska me poza atraktive nga fusha e sportit

Më: 15 maj 2019 Në ora: 07:26
Françeska Jaçe

Françeska Jaçe ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi tejet provokuese.

Modelja ishte veshur me një palë pantallona të shkurtër dhe një bluzë po ashtu të shkurtër, ndërsa kishte vënë në plan të parë këmbët seksi.

Në fotografinë atraktive, Françeska pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për paraqitjen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...