Gëzimja shfaqet si një ‘tigreshë’ përkrahë djalit të Remzies - Bota Sot
Gëzimja shfaqet si një ‘tigreshë’ përkrahë djalit të Remzies

Mediale Vip

Gëzimja shfaqet si një ‘tigreshë’ përkrahë djalit të Remzies

Më: 15 maj 2019 Në ora: 13:17
Gëzimja dhe Hamza

Është një nga nuset më të komentuara për jetës e saj pas dasmës, e ajo nuk shpëton pa marr vëmendjen për secilin postin që bën.

Ajo tani po  e shijon muajin e mjaltit së bashku me bashkëshortin e saj, dhe kohë pas kohe ajo shfaq foto të ndyshme nga pushimi i tyre në Miami të Floridës.

Përveç bukurisë natyrale ajo ka sjell imazhe atraktive, duke shfaqur me besueshmëri bukurinë dhe linjat e saj trupore.

Së fundmi ajo shfaqet me një fustan të gjatë me nuance të tigrit përkrahë burrit të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...