Zhgënjehen fansat e Feros - Bota Sot
Zhgënjehen fansat e Feros

Mediale Vip

Zhgënjehen fansat e Feros

Më: 15 maj 2019 Në ora: 21:32
Fero

Reperi Fero kishte paralajmëruar se projekti i tij më i ri muzikor do të publikohet sot.

Mirëpo fansat që e prisnin me padurim publikimin e këngës, janë ndarë të zhgënjyer pasi për shkaqe teknike kënga është shtyer për ditën e nesërme.

Këtë e bëri të ditur menaxheri i reperit Fero, Met Elshani nëpërmjet një postimi në Instagram.

“MOMO per arsye teknike del neser ora 18 flm per mirkuptim “, ka shkruar ai.

Fero po vazhdon suksesin e tij në muzikë dhe konceretet nëpër vende të ndryshme të botës nuk po mungojnë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...