Nga darkat luksoze në Venezia, Geti i kthehet flisë në Kosovë - Bota Sot
Nga darkat luksoze në Venezia, Geti i kthehet flisë në Kosovë

Mediale Vip

Nga darkat luksoze në Venezia, Geti i kthehet flisë në Kosovë

Më: 22 maj 2019 Në ora: 20:25
Getoar Selimi

Getoar Selimi i njohur për publikun si Geti komentohet tej mase nga mediat rozë.

Reperi që kaloi disa ditë relaksi në Venezia me bashkëshorten e tij, Marinën është kthyer në vendlindjen e tij, Prishtinën.

Madje ai nga hoteli luksoz ku postonte imazhe, i është kthyer tradicionales.

Ai ka postuar një fotografi me menaxherin e tij, teksa të dy shihen me fli përpara dhe bylmet.

Ndryshe, Geti shumë shpejtë pritet të lansojë projekt të ri muzikor.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat