Vendosi t’i shes të gjitha fustanet për bamirës, ja çfarë i thotë Shkurta publikisht Gresës - Bota Sot
Vendosi t’i shes të gjitha fustanet për bamirës, ja çfarë i thotë Shkurta publikisht Gresës

Mediale Vip

Vendosi t’i shes të gjitha fustanet për bamirës, ja çfarë i thotë Shkurta publikisht Gresës

Më: 23 maj 2019 Në ora: 15:59
Shurta dhe Gresa

Gresa Behluli i ka nxjerr në shitje të gjitha fustanet e saj, për bamirësi.

Këngëtarja Gresa Behluli mbrëmë e ka dhënë një lajm shumë të mirë në Instagram.

Ajo vendosi që t’i nxjerr në shitje të gjitha fustanet e saj dhe paratë e mbledhura t’i jap për bamirësi dhe kjo u prit shumë mirë nga ndjekësit e saj dhe i gjithë publiku.

Mirëpo nuk ka munguar edhe një regim i Shkurte Fejzës e cila e ka përgëzuar vajzën e saj me të cilën ndihet krenare.

“Zemra e mamit, Zoti të bekoftë”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram aty ku shihen fjalët e Gresës të shkruara mbrëmë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...