Fifi i del në mbrojtje Loredanës: Unë jam me ty - Bota Sot
Fifi i del në mbrojtje Loredanës: Unë jam me ty

Mediale Vip

Fifi i del në mbrojtje Loredanës: Unë jam me ty

Më: 24 maj 2019 Në ora: 00:57
Fifi dhe Loredana

Pas akuzave që po iu bëhen nga një çift zviceran, Fifi i ka dalur në mbrojtje Loredanës.

Loredana Zefi për disa javë me radhë ka qenë kryetemë e medieve rozë.

Reperja po akuzohet nga një çift zviceran për marrjen e 700.000 frangave me kërcënim, detyrim dhe mashtrim.

Loredana përmes një videoje në Instagram ka bërë të ditur se ka anuluar pjesëmarrjen në festivalet ku kishte planifikuar të këndonte, pasi konsideron se nuk është koha e duhur.

Fifi, pasi e ka dëgjuar këtë video, ka postuar një foto të saj në Instagram, duke shprehur haptas përkrahjen për të.

Image

“Loredana, Edhe pse nuk njihem personalisht, si t’ferizajt qe jena dyja, sido që kjo histori shkon, e ke mbështetjen time, vajzë! Une jom me ty!”, shkruan ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...