Joanna Krupa pret fëmijën e parë - Bota Sot
Joanna Krupa pret fëmijën e parë

Mediale Vip

Joanna Krupa pret fëmijën e parë

Më: 26 maj 2019 Në ora: 16:50
Joanna Krupa dhe Douglas Nunes

Modelja e njohur, Joanna Krupa, është shtatzënë.

Krupa pret fëmijën e saj të parë nga martesa me biznesmenin Douglas Nunes.

Këtë e bëri të ditur vet modelja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Joanna tha se ajo dhe bashkëshorti i saj janë të lumtur për këtë fëmijë.

“Unë dhe bashkëshorti im jemi shumë të ngazëllyer për këtë kapitull të ri, me padurim po presim që të takojmë këtë vogëlush”, ka shkruar Krupa në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...