‘Pajtesa’ po martohet, dalin ftesat - Bota Sot
‘Pajtesa’ po martohet, dalin ftesat

Mediale Vip

‘Pajtesa’ po martohet, dalin ftesat

Më: 27 maj 2019 Në ora: 16:39
Fiona Gllavica

Patjesa e ‘Çka ka shpija’ po bëhet nuse!

Në muajin korrik do t’i japë fund beqarisë aktorja kosovare, Fiona Gllavica.

E njohur si “Pajtesa” te seriali “Çka ka shpija”, këtë vit do t’i japë fund beqarisë.

Fiona dhe i fejuari i saj, Arbnor Pacolli do të martohen në muajin korrik.

Çifti filloi përgatitjet për dasmë, në mënyrë që kjo dasmë të mbahet mend për shumë kohë.

Ata shpërndanë ftesa te njerëzit e saj më të afërm, e ato janë të punuara me shumë shije.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...