Kida i bën dhuratë bashkëshortes së Ermal Fejzullahut - Bota Sot
Kida i bën dhuratë bashkëshortes së Ermal Fejzullahut

Mediale Vip

Kida i bën dhuratë bashkëshortes së Ermal Fejzullahut

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 21:20
Kida dhe ka pranuar dhuratë nga Kida.

Ariana Fejzullahu ka pranuar dhuratë nga Kida.

Kida është mike shumë e afërt e familjes Fejzullahu dhe nuk janë vetëm projektet muzikore ato që i bëjnë bashkë.

Atë e kemi parë shumë shpesh me Ermalin dhe Arianën, e këtë të fundit Kida e ka mike të ngushtë.

Andaj i ka blerë edhe dhuratë dhe Ariana e ka falënderuar publikisht nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory.

Bëhet fjalë për një parfum të markën ‘Coco Chanel’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...