Sulltanesha Hyrem duket shumë ndryshe - Bota Sot
Sulltanesha Hyrem duket shumë ndryshe

Mediale Vip

Sulltanesha Hyrem duket shumë ndryshe

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 09:45
Meyrem Uzerli

Meyrem Uzerli ka ndryshuar komplet pamjen e saj dhe këtë e shfaqur publikisht

Roli i saj tek “Sulltani i Madhërishëm” u bë i famshëm në Europë edhe Azijë dhe nga fundi i serialit e deri më sot ajo u shëndrua në një grua komplet ndryshe.

Ajo fillimisht ndryshoi ngjyrën e flokëve dhe pastaj i bëri një ndërhyrje të “vogël” në fytyrë vetëm për të u dukur më ndryshe.

Image

Por duket se ndërhyrjet e saja në fytyrë nuk i kanë shkuar si duhet pasi fytyra e saj ka filluar të deformohet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...