Capital T uron 20 vjet liri me një foto të ushtareve të UÇK-së - Bota Sot
Capital T uron 20 vjet liri me një foto të ushtareve të UÇK-së

Mediale Vip

Capital T uron 20 vjet liri me një foto të ushtareve të UÇK-së

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 15:30
Capital T

Capital T ka uruar në mënyrë të veçantë këtë ditë të shënuar në vend.

Kosova sot feston 20-vjetorin e çlirimit, meqë rast kanë ardhë edhe shumë personalitete të njohura nga e gjithë bota.

Mysafirët më special në këtë ditë ishin Bill Klinton dhe Madeleine Albright, por edhe shumë personalitete nga bota politike nga rajoni dhe bota.

Reperi Capital T ka uruar 20-vjetorin e çlirimit, përmes një fotografie të dy ushtareve të Ushtrisë Çlirimtae të Kosovës.

”Urime 20 vite liri KOSOVË ”, ka shkruar reperi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urime 20 vite liri KOSOVË 🇽🇰

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...