Ky është vendi që Marina Vjollca ka zgjedhur për pushime - Bota Sot
Ky është vendi që Marina Vjollca ka zgjedhur për pushime

Mediale Vip

Ky është vendi që Marina Vjollca ka zgjedhur për pushime

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 23:37
Marina Vjollca

Marina Vjollca ka ndarë disa momente me ndjekësit e saj nga pushimet.

Marina Vjollca ka vendosur që pushimet e saj t’i fillojë në kryeqytetin e Anglisë, ajo ka publikuar disa imazhe nga ky vend.

Moderatorja nga Shqipëria shfaqet shumë elegante me veshjen e saj në fotografitë e publikuara së fundmi nga rrugët e Londrës.

Pamja e saj po merr shumë komente pozitive dhe pëlqime në Instagram nga ndjekësit e saj që nuk janë një numër i vogël, bukuroshja shqiptare numëron mbi një milion ndjekës në këtë rrjet social. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇬🇧

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...