Diva latine zbulon detajet e martesës - Bota Sot
Diva latine zbulon detajet e martesës

Mediale Vip

Diva latine zbulon detajet e martesës

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 23:55
Jennifer Lopez

Si pjesë e turneut, këngëtarja e famshme Jennifer Lopez publikoi dokumentarin "It's My Party: Showtime!", i cili zbulon detaje të panjohura për jetën e saj.

Ajo po ashtu flet edhe rreth detajeve për martesën me  Alex.

"Ne kemi qenë së bashku për tri vjet dhe do të martohemi së shpejti, pikërisht vitin e ardhshëm. Uroj të kem një dasmë të madhe dhe këtë herë do të doja të martohem në kishë, "tha Lopez.

Jennifer dhe Alex takuan në 2017 në një drekë të paharrueshme që u shndërrua në një lidhje romance. Ata u fejuan në mars të këtij viti, dhe për divën latine kjo do të jetë martesa e saj e katërt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...