Ilda Bejleri po argëtohet në bikini me një prej emrave të komentuar në estradë - Bota Sot
Ilda Bejleri po argëtohet në bikini me një prej emrave të komentuar në estradë

Mediale Vip

Ilda Bejleri po argëtohet në bikini me një prej emrave të komentuar në estradë

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 12:47
Ilda Bejleri

Ilda Bejleri është një nga moderatoret e ekranit, e cila për vite më radhë ka drejtuar emisione të ndryshme sportive.

Gjithashtu  Ilda Bejleri bëhet emri më i komentuar në mediat rozë vetëm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj në Instagram.

Por kësaj here, ajo ka hedhur një foto në Instastory ku shihet së bashku me Olti Currin ku duken mjaft të lumtur nën rrezatimin e diellit.

Image

Thuhet se Ilda është një person shumë i afërt dhe ka shoqëri me emra të njohur, ndër ta Olti Currin me të cilin edhe është parë së fundmi në një pishinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...