A e vesh Alfio kostumin e shefit në shtrat? Fatma kthen përgjigje epike - Bota Sot
A e vesh Alfio kostumin e shefit në shtrat? Fatma kthen përgjigje epike

Mediale Vip

A e vesh Alfio kostumin e shefit në shtrat? Fatma kthen përgjigje epike

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 12:58
Alfio Rrotani dhe moderatorja Fatma Methasani

Alfio Rrotani dhe moderatorja Fatma Methasani janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Ata që në momentin që pranuan lidhjen janë komentuar dhe kanë marrë vëmendjen e të gjithëve me historinë e tyre të dashurisë.

Së fundmi, moderatorja e 'Fun Day', ka qenë e ftuar në emisionin ‘B.E  Caffee’, ku ka zbuluar shumë të pathëna  për jetën e  saj dhe për lidhjen me shefin e njohur të kuzhinës.

E pyetur nga moderatorët e emisionit nëse Alfioi e vesh kostumin e kuzhinierit dhe në shtrat,Fatma iu përgjigj me humor ‘Jo vetëm shapkat’ .

Pastaj  moderatores iu  desh të përgjigjej dhe nëse flisnin fjalë erotike në shtrat.

‘Ua se po na sheh mami dhe babi. Erotike jo por të dua po themi shpesh’.  

Moderatorja gjjithashtu ka zbuluar dhe gjërat që ajo urren tek partneri, ajo është shprehur për 2 prej tyre pasi nëse thotë të 3 i bie të ndahen.

"Gërhet shumë, i shikon filmat gjithmonë me titra italisht (unë nuk e di mirë italishten). Kaq, se po thashë edhe të tretën pastaj, i bie të ndahemi... ", ka përfunduar moderatorja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...