Elita Rudi tregon nëse ajo dhe Gjiko kanë plane për fëmijën e dytë - Bota Sot
Elita Rudi tregon nëse ajo dhe Gjiko kanë plane për fëmijën e dytë

Mediale Vip

Elita Rudi tregon nëse ajo dhe Gjiko kanë plane për fëmijën e dytë

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 07:51
Elita Rudi

Elita Rudi ka dhënë më në fund përgjigje.

Moderatorja Elita Rudi së fundmi është bërë nënë për herë të parë, kështu duke e sjell në jetë djalin e reperit Gjiko, Zërin.

Ajo gjatë muajve të fundit të shtatzënisë u largua nga ekrani dhe tani përkushtimin më të madh e ka te djali pasi siç tregoj ajo nuk ka as dado dhe kujdeset vet për Zërin.

Elitën në Instagram së fundmi e pyetën edhe nëse ka plane për një fëmijë të dytë dhe përgjigjen e saj ua sjellim në vazhdim.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat