Në krahët e njeri-tjetrit, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj filmohen në pishinë - Bota Sot
Në krahët e njeri-tjetrit, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj filmohen në pishinë

Mediale Vip

Në krahët e njeri-tjetrit, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj filmohen në pishinë

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 09:44
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj

Prej kohësh flitet se këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë lidhur bashkë, mirëpo asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Prej kohësh dalin fotografi në vende të njëjta prej tyre, ku në fundjavë si Jonida edhe Romeo publikuan foto në të njëjtin vend.

Por nuk thonë kotë, “Ku ka zë s’është pa gjë!”

Kështu në një video të publikuar nga ‘MCN Radio’, çifti shihen në krahët e njeri-tjetrit në pishinë.

Një afrimitet dhe intimitet mes çiftit, çka tregon se dy të rinjtë janë mjaft të dashuruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...