Përvjetori i martesës, urimi i Emina Cunmulaj për të shoqin: Le të bëjmë një fëmijë tjetër - Bota Sot
Përvjetori i martesës, urimi i Emina Cunmulaj për të shoqin: Le të bëjmë një fëmijë tjetër

Mediale Vip

Përvjetori i martesës, urimi i Emina Cunmulaj për të shoqin: Le të bëjmë një fëmijë tjetër

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 13:34
Emina Cunmulaj dhe Sam Nazarian

Ditën e sotme modelja e njohur Emina Cunmulaj feston katër vjetorin e martesës.

Në këtë ditë, duke publikuar urimin për të shoqin, ajo ka publikuar disa fotografi nga dasma e tyre.

“Dashuria ime, gëzuar përvjetorin. Katër vite dhe dy vajza të mrekullueshme. Jeta është e bukur… Psssstttt, le të bëjmë edhe një tjetër”, shkruan Emina.

Emina Cunmulaj dhe biznesmeni iraniano-amerikan Sam Nazarian janë të martuar në vitin 2015.

Çifti duket mjaft i unifikuar dhe të dashuruar dhe këtë gjë e tregojnë vazhdimisht nëpërmjet fotografive të publikuara në rrjetet sociale. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...