Xhinset e shkurta i zbulojnë më shumë se që duhet Beatrix Ramosajt - Bota Sot
Xhinset e shkurta i zbulojnë më shumë se që duhet Beatrix Ramosajt

Mediale Vip

Xhinset e shkurta i zbulojnë më shumë se që duhet Beatrix Ramosajt

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 21:22
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj është një nga femrat më ‘seksi’ në estradën shqiptare.

Beatrix Ramosaj ka ardhur me imazhe të reja nga pushimet, me të cilat ngacmon imagjinatën e ndjekësve.

Në postimin e bërë bukuroshja shqiptare duket e kombinuar shumë bukur me një bluzë të kuqe dhe xhinset të shkurta të cilat gati nuk i zbuluan pjesën intime.

Kujtojmë që Beatrix Ramosaj nuk është aktive në muzikë, projekti i saj i fundit është “Pa Ndjenjë”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...