INA Event më risi për sezonin e verës - Bota Sot
INA Event më risi për sezonin e verës

Mediale Vip

INA Event më risi për sezonin e verës

Nga: A.M. Më: 25 qershor 2019 Në ora: 22:33
INA Event

Ina Shaqiri është një ndër modelet dhe aktoret më të njohura në vend. Por, ajo ka kohë që i është ftur fushës së biznesit. Ajo posedon një ndër  kompanitë më  të kërkuar në vend.

INA Event  është më e kërkuara në vend për fustanet solemne dhe vellot.

Ajo për sezonin e verës ka sjellur risin e radhës, pas shumë kërkesave, tani në INA Event  ka filluar edhe me qepjen e fustaneve solemne, veshjen ditore. Ajo ka punësuar dy dizenjatore të cilat do të sjellin frymë të re në fushën e modës.

Përveç kësaj, INA Event  tashmë edhe disa kohë gjendet në Prishtinë në të cilat mund të bëhen takime. Ina e falënderon shumë Albana Shehun, të cilën edhe e ka krah të djathtë për çdo gjë në kompaninë e saj.

Ndryshe, INA Event  mund ta gjeni në Prishtinë, si dhe në Ferizaj në rrugën Ahemt Kaçiku ( Afer Restauant Orchides).

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...