Kjo është diferenca në moshë që e kanë Dua dhe i dashuri i saj i ri - Bota Sot
Kjo është diferenca në moshë që e kanë Dua dhe i dashuri i saj i ri

Mediale Vip

Kjo është diferenca në moshë që e kanë Dua dhe i dashuri i saj i ri

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 08:52
Dua Lipa dhe Anwaar Hadid

Dua Lipa e ka nisur një lidhje të re dashurie.

Është konfirmuar tashmë lidhja e re e Dua Lipës me Anwaar Hadid.

Ajo madje u bë me të dashur të ri menjëherë pas ndarjes nga kuzhinieri Isaac Carew me të cilin ishte e lidhur për një kohë të gjatë.

Me Anwaar Hadid ajo së fundmi u pa duke u përqafuar dhe dukej tejet e lumtur, foto me të cilat u konfirmua lidhja e saj e re me modelin i cili është 3 vite më i ri se ajo.

Dua është 23 vjeçare ndërsa Anwaar 20.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...