Georgina e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Ronaldon, ja shpreh publikisht - Bota Sot
Georgina e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Ronaldon, ja shpreh publikisht

Mediale Vip

Georgina e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Ronaldon, ja shpreh publikisht

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 15:04
Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo

Modelja e njohur Georgina Rodriguez, e njohur edhe si gruaja e futbollistit Cristiano Ronaldo nuk heziton në asnjë moment t’ja shpreh hapur, publikisht dashurinë që ka për burrin e saj.

Në paraqitjen e fundit në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja e ka publikuar një fotografi ku shihet duke e puthur burrin e saj.

E romanca e çiftit është shprehur vazhdimisht, së fundmi edhe me pushimet që i kaluan së bashku në bregdetin francez.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...