Fifi bën ndryshim drastik në pamje - Bota Sot
Fifi bën ndryshim drastik në pamje

Mediale Vip

Fifi bën ndryshim drastik në pamje

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 12:19
Fifi

Fifi ka ndryshuar ‘look-un’ e saj.

Fifi minuta më parë ka publikuar një imazh të ri në Instagram. Filloreta ka bërë ndryshim drastik në pamjen e saj.

Këngëtarja ka befasuar të gjithë ndjekësit me ndryshimin e bërë nga një zeshkane artistja e dashur për publikun është kthyer në një bjondinë.

Përndryshe Fifi po qëndron aktive sa i përket projekteve muzikore. Kënga e fundit mban titullin ‘Zogo’ dhe numëron mbi pesë milion klikime në Youtube.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...