Tuna pozon e lagur në pishinë - Bota Sot
Tuna pozon e lagur në pishinë

Mediale Vip

Tuna pozon e lagur në pishinë

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 21:44
Tuna

Këngëtarja Tuna Sejdi ka provokuar sërish me pozën e radhës.

Ajo me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto në të cilën është shfaqur provokative e lagur në pishinë.

Kjo është një prej fotografive që Tuna i ka realizuar së fundmi dhe në pothuajse secilën fotografi është shfaqur seksi.

Pranë fotos ajo nuk ka shkruar asgjë, mirëpo komentet e ndjekësve nuk kanë munguar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...