Kourtney Kardashian 40 vjeçare kapet me të dashurin e ri 21 vjeçarë - Bota Sot
Kourtney Kardashian 40 vjeçare kapet me të dashurin e ri 21 vjeçarë

Mediale Vip

Kourtney Kardashian 40 vjeçare kapet me të dashurin e ri 21 vjeçarë

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 09:04
Kourtney Kardashian dhe

Ylli i ‘The Kardashians’, Kourtney është parë bashkë me aktorin e ri 21 vjeçarë Luka Sabbat.

Ata u panë së bashku teksa po shëtisnin rrugëve të Los Anxhelos së bashku, duke pirë çaj të ftohtë ata u kapën nga paparacit.

Teksa po bën vapë e madhe çifti po e shuante etjen me një ‘Ice Tea’ përplot akull. 

Kourtney e veshur  mjaft sportive u pa ulur teksa bisedonte me Lukën, i cili shihej se po tymoste një cigare. 

Ata dukeshin mjaft të interesuar për të biseduar me njëri tjetrin, teksa po kalonin qaste të mira nën motin e nxehtë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...